Rok 2011

23.01.2013 10:45

 

 

 

 

Archiv

Grilování a brigáda 28.9. v 14 h.
pracovní náčiní sebou

.Grilování je určeno na středu 28.9. Vemte si sebou zase pití pečivo .Hodinu upřesním bude to někdy odpoledne.

 
 
28.82011 PROTOŽE JE NA CVIČIŠTI NEUSTÁLE CO DĚLAT JE NUTNÉ ABY SE KAŽDOU NEDĚLI NĚCO UDĚLALO.HLAVNĚ PLETÍ TRÁVY A SEKÁNÍ.SEKAT SE BUDE KAŽDÝCH 14DNÍ DOKUD TAM NĚCO POROSTE.A BYLO BY DOBRÉ POSTŘÍKAT BODLÁKY NA PLACE.CHUDÁCI PESANI SI TAM PROPÍCHAJÍ TLAPKY.
 
9.7.2011  Na nedělní cvičák vemte sekačky,křovinořezy,srpy,kosy ,motyky.... pracovní rukavice,hrábě,kyblík.Objednejte hezké počasí.Po cvičení je potřeba vyplet toply a posekat  ,,trávu".Ahoj všem Mirka
 

.Protože komentáře nejsou v této rubrice pro členy vidět.Je tu nová rubrika vzkazy.Takže se můžete předvést a něco písnout....že Aleši :-)

 
 
 
 
 
MASO BUDE ZAJIŠTĚNO
.PEČIVO,ZELENINU ,PITÍ SI VEMTE KAŽDÝ SVOJE
 
29.6.2011 V SOBOTU 2.7. v 16:00 h je na cvičáku zahajovací grilování.
Budeme ještě před tím sekat trávu a plet kolem topolů a konečně dávat do kupy buňku vemte potřebné náčiní sebou.
 
 
23.6.2011 V neděli se poprvé cvičí na našem cvičáku.Po cvičení brigáda budeme čistit buňku a sekat trávu.Tak vhodné náčiní sebou.
Kdo chybí na stránkách pošlete údaje na email můj( Mirka) nebo Saši nebo Olči.Měli bychom se vyfotit  nejlepší by bylo v klubových tričkách.
 
Focení členů klubu a jejich psů
Ohledně Focení - přijďte prosím všichni v klubových tričkách - fotit se budeme hned po ránu ještě před cvičením :-)))  Než se všichni umažeme . Dostavte se prosííím všichni - ať to nefotíme na etapy. Pro háravé fenky střední velikosti sebou vemu klec. Olga
 
15. 6. Prosím všechny členy, aby sebe a své pejsky zapsali do rubriky "Členové", pokud tak ještě neučinili. Asi 15 vás tam chybí!
 
 
15. 6. V pátek 17. 6. bude poslední brigáda před Voříškem. Začátek v 18.00. Budou se stavět stany, uklízet buňka atd. Sebou vodu do kanystru, kyblík, mycí prostředek, smetáček, lopatku.....
 
7.6.2011 V neděli 12.6.v 17:00h brigáda,kdo má ať vezme křovinořez ,sekačku.Už máme trička vemte penízky 180,-Kč
 
 
3.6. 2011  V neděli 5.6.  v 17:00 zase brigáda .Vemte hrábě.
 
29.5.2011  Ahoj všem jak jste si jistě všimli nějak nestíhám dávat potřebné aktuality na webovky. Najde se někdo kdo bude spolehlivější než já??
Tak třeba dnes jsem zjistila,že není napsaná brigáda která je velmi důležitá.Prostě to nestíhám.Ještě si prosím všichni změňte na mne telefonní číslo 733 797 337 .
Díky Mirka
 
 
A také slíbené logo:

 
 
18.5.2011 Nezapomeňte že v neděli po cvičáku je schůze !! je nutná účast kvůli Voříškovi
Schůze je i za nepříznivého počasí v 11Hod
 
 
 
4.4.2011                        Akce kůrovec
 
 
v sobotu 9.4. v 14 hod
Je zapotřebí urychleně zlikvidovat   stromy napadené kůrovcem.Po brigádě následuje pálení kůrovce ,kterým pro letošní  rok nahradíme pálení čarodějnic.Vlastní buřty a chleba sebou.
 

Fotky:-)))))

Ve fotoalbech máme březnové fotky Areálu včetně koníčka:-)

Fotky z brigád - https://stafinka.rajce.idnes.cz/Kynologicky_areal_Rosice_-_brigady/

Fotky z procházek a stop - https://stafinka.rajce.idnes.cz/KK_Rosice_prochajdy,_stopy,_cviceni/

Pozor Aktualita

Od 01. 07. 2011 Nelze cestovat do zahraničí s pejskem, který nemá čip!

Od 01. 01. 2012 je povinnost mít veškeré psy označené čipem. Toto platí jak pro psy čistokrevné tak pro křížence. Čipem Vám pejska označí Váš veterinář a chcete-li mít jistotu, že se Vám v případě zaběhnutí vrátí zaregistrujte si jej v národním registru zvířat a v registru čipů, oba kontakty najdete v našich odkazech

 

04, 04, 2011 Byla přidána záložka s Odkazy, má-li někdo nápad co tam ještě vložit, napiště mi to do mailu - fucik.olga@gmail.com

27.3.2011   Další brigáda je naplánovaná na sobotu 2.4.2011 v 14h

Ve středu 30.3. jdeme set trávu sraz v 17:00hod kyblík sebou!!!!!

 

26.3.2011 v neděli 27.3. jdeme na brigádu na nový cvičák.Vemte si sebou hrábě a další zahradnické nářadí 

 
 
 
 
Ještě jednou prosím všechny členy aby kontrolovali webovky vždy v sobotu odpoledne.Vždy tu bude nová potřebná informace.Zda se cvičí či necvičí.Díky Mirka
 
 
27.2.2011    Kdo chce mít na našich stránkách odkaz na svoje www stránky - chovné stanice, nebo jednotlivých pejsků,  ať mi pošle na email odkaz na stránky:-). Budeme odkazy vkládat ke členům klubu. Děkujeme.
Pro vkládání fotek do fotogalerií - fotka musí být zmenšená na formát 600x800px a nesmí mít víc jak 100 KB, jinak nám to zbytečně zaplácá prostor, také se snažte vkládat do jedné fotogalerie max. 30 fotografií:-) Kdo je neumí znenšit a chtěl by sem nějaké vložit - ať mi je pošle:-)))
 
 
 
 
13.2.2011     26.2.2011 členská schůze!! nutné
                    Sraz v Rosicích na Rozsocháči v 15:30H
 
 !!!! KDO NEMÁ ZAPLACENY PŘÍSPĚVKY PROSÍM VEMTE PENÍZKY !!!
 
7.1.2011    V neděli 9.1.2011 se necvičí
 
 
                  !!8.ledna klubový závod!!
pozor je to sobota v 9 h !   Ničeho se nebojte závodit se bude trochu v poslušnosti a trochu v netradičních disciplínách.Jde hlavně o zábavu.
 
 
24.11.2010  Protože je náš nový cvičák zazimovaný a nedá se tam ještě chodit budeme cvičit přes zimu ve Zbraslavi.O proti stávajícímu to má mnoho výhod ( třeba možnost se ohřát,nešlapat v h...,možnost zapůjčení zástěn,překážky)
Cvičící den i hodina zůstávají(neděle 9h) Vemte si peníze je tam možnost si v restauraci zakoupit pití i jídlo. 
 
 
 
Prosím členy, kteří nejsou na stránkách napsaní v kategorii členové ať mi pošlou jméno své a svého pejska,složené zkoušky,účast na výstavách či na jiných akcích.Fotky nafotíme společně.Na můj email. Mirka D.

 

 

 

 

20.11.2011 se konala členská schůze KK- více zde

18.6. 2011- se na našem areálu KK Rosice konal 2. Rosický Voříšek- více zde

29.5. 2011 se konala další brigáda. S vervou jsme se vrhli bojovat proti plevelu, který nám téměř zadusil naši klíčící travičku. Ze cvičáku se téměř 2 hodiny linul zvuk sekaček a křovinořezu. Práce nám šla od ruky, takže teď, jen aby travička zhoustla -foto zde

 

 

 

________________________________________________________________

 

14.5.2011 klubový výlet v rámci akce "Odemykání jinošovských studánek"- více

 

......................................................................................................................................................................

26.1.2011 proběhla  členská schůze KK - zpráva k nahlédnutí- zde

 

Hlavním bodem programu byla organizace  "Rosického voříška"

 

......................................................................................................................................................................

 

 

 

8.1. 2011  se konal 1. Klubový novoroční závod

 

Máme za sebou první akci letošního roku. Téměř celou sobotu jsme strávili s pesany na cvičáku ve Zbraslavi (prozatimní prostory) -

 

 

 

 

 

1. Klubový novoroční závod

 

 

 

8. 1. 2011 se konal "Klubový novoroční závod"

 

 Závod se moc vydařil. Nálada byla skvělá. Jediné, co by se mohlo vytknout, bylo nadmíru vlhké a mlhavé počasí, ale to ani nám ani pejskům rozhodně nevadilo a v žádném případě nesnížilo jejich chuť si zacvičit.

 Na závod bylo přihlášeno celkem 12 týmů. Soutěžilo se ve dvou kategoriích.          Kromě běloušů (6) se zúčastnili také německý ovčák, catahoul, papilon, stafík  a dvě australandy.

  Závod měl dvě části: klasické cviky poslušnosti (přivolání, ovladatelnost, polohy, aport a odložení za pochodu) a "sranda cviky" (vyhledání pamlsku, aport buřta, nejrychlejší doběh a štěkání).

 Hlavní rozhodčí nebyl nikdo jiný, než Mirka D.

 Cviky poslušnosti, posuzovala určitě s přísnějším okem, než možná pro všechny týmy náročnější „sranda cviky“. Při úkolu hledání pamlsku se někteří závodníci (australanda Vendy a stafík Princ) vrhli mezi kelímky se schovaným pamlskem tak, že je svým tělem postupně shazovali jako kuželky.

 Při aportu buřta jsme se samozřejmě pobavili nejvíce, což jsme očekávali. Až na některé výjimky (catahoul Jack, australanda El) byl buřt sežrán přímo na místě nálezu nebo v průběhu doběhu k pánovi. Nejvíce nás asi pobavil malý Hubert (papilon), pro kterého vzhledem k jeho váze byl buřt poměrně velké sousto, a hlavně, :„on ani buřty nejí“.p1085296.jpg

 

 

 

  Při cviku štěkání bez povelu měli výhodu „notoričtí štěkavci“ – australanda El neměla konkurenci.

  Cviky poslušnosti zvládli všechny týmy jen s malými nepřesnostmi celkem dobře. V kategorii mladých bylo samozřejmě více chyb, ale mlaďoši vše brzy vypilují.  

 Nejstarším soutěžícím byl bělouš Art (11 let), nejmladší australanda Vendy            (8 měsíců) a nejmenším papilonek Hubert, který byl díky své velikosti trošku v nevýhodě (např. při aportu buřtu), ale držel se statečně.

 

p1085134.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Byl to moc příjemně strávený den, který jsme si užili my i všichni pejsci.

(S.G.)

 

 

Výsledková listina

 

 

 

 

 

 I. Kateorie (max. 90b)

1. místo Eva Antošová – Cara (BŠO)                       75b

2. místo Karel Horák – Castor (BŠO)                     66b

3. místo Zdeněk Dufek – Vendy (ACD)                   62b

4. místo Martin Fučík – Princ (SBT)                       52b

 5. místo Jan Poláček – Dora (NO)                           51b                      

 5. místo Radka Pospíšilová – Hubert (papilon)        51b

 

 

II. Kategorie (max 90b)

1. místo Saša Gorošová – El (ACD)                          78b

2. místo Mirka Dobrovolná – Forget (BŠO)              76b

3. místo Ilona Krejčí – Jack (catahoul)                   71b

4. místo Renata Antošová – Kim (BŠO)                     68b

5. místo Zdeněk Smetana – Art (BŠO)                     66b

6. místo Zdeněk Smetana – Fram (BŠO)                   59b