Kurz základní poslušnosti

Pro koho je kurz určen

Pro majitele štěňat ve věku od 3 měsíců ( po dokončeném očkování)  a pro majitele dospělých psů, kteří potřebují zvládnout základy poslušnosti. Kurz je určen pro všechny pejsky bez rozdílu plemene.
 

Co je náplní kurzu

Základem je socializace psa v přítomnosti ostatních psů a lidí. "Socializací psa se rozumí osvojení a postupné rozvíjení základních forem chování, které umožní bezproblémové začlenění psa do psí i lidské společnosti." Předcházíme tím pozdějším konfliktům s ostatními psy i lidmi. Díky socializaci pejskům umožníte harmonický rozvoj jejich povahy. V psím kolektivu se upevňuje psí komunikace a utváří se správné chování psa ve společnosti ostatních psů.. Čím později se totiž se socializací pejska začíná, tím náročnější a zdlouhavější cesta k dosažení chtěného výsledku Vás čeká.

Náplní tohoto kurzu je přivolání pejska v přítomnosti ostatních psů a lidí, chůze na vodítku, obraty psa u nohy za chůze i na místě, polohy psa sedni, lehni a vstaň. Výcvik vždy zaměřujeme podle stáří, schopností a výcvikových vloh psa.

Co je třeba mít s sebou na výcvikovou lekci a co je mou povinností

Na první výcvikovou hodinu s sebou vezměte očkovací průkaz pejska. Pro pejska je vždy důležité, aby měl pohodlný obojek a vodítko asi 100 cm dlouhé z pevného materiálu (ne flexi). Dále budete potřebovat pořádnou zásobu pamlsků, pejskovu oblíbenou hračku - míček apod.sportovní obuv a raději starší oblečení, dobrou náladu a chuť pracovat se svým pejskem.U dospělých psů také náhubek .

Na hodině výcviku je vždy nutné řídit se pokyny výcvikáře. Do kurzu docházejte s vyvenčeným a nenakrmeným psem. Pro případ, že pejsek vykoná svou potřebu na cvičišti, je vyhrazené místo na  exkrementy. S pejskem, který je nemocný (průjem, zvracení, kašel, apod.) na cvičiště nechoďte! V prostoru cvičiště je důležité dodržovat Provozní řád cvičiště, který je zveřejněn v samostatné sekci "Stanovy klubu".

Jak se do kurzu přihlásit

Pomocí přihlašovacího formuláře

Telefonicky na číslech:
Antošová 603 230 541

Smetanová 733797 337

Výcvik se ruší v případě nepříznivého počasí - silného deště, mrazu (pod -10 stupňů)

Případné změny ve výcviku si prosím v sobotu večer překontrolujte na webových stránkách - úvodní strana

 

 

Ceník

Základní kurz I  permanentka   - 10 lekcí                       1500,- Kč

Rezervovat si výcvik nebo zrušit rezervaci je možné nejpozději 12h před začátkem lekce

Rezervace je závazná

V čas nezrušená lekce propadá

V rámci jednoho kurzu (10 lekcí) je povolena absence ve dvou hodinách.

Kurz obsahující 10 lekcí , trvá 12 týdnů ( dva týdny jako rezerva)

 

Výcvik pro nečleny       

Pro kohokoliv, kdo zvládá alespoň základní poslušnost. Cvičí se společně se členy klubu, ve skupině dle základních zkušebních řádů - ZZO, ZOP.

Jednorázový poplatek za jednu lekci je 50 Kč.

 

Individuální výcvik

Dle domluvy. Výcvikář se věnuje maximálně dvěma cvičícím

Cena lekce je 250 Kč